Kamera Güvenlik Sistemleri

Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Kamera ve Güvenlik Sistemleri; Bina ve İşyerlerinizde İhtiyacınız olan tüm kamera sistemlerin kurulum ve montajı ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Güvenlik kamera sistemlerinde çözüm ortağınız oluyoruz... Kapalı ve Açık alan görüntü izleme ve kaydetme yoluyla gözetim sağlayan Kapalı Devre Kamera Kontrol Sistemleri, boyut ve gereksinimlerinize paralel olarak tasarlanabilir. Toplu yaşam alanları, kalabalık merkezler , denetim ve gözetlemenin gerekli olduğu riskli bölgeler de, üretim bandı denetimlerinde, nakit akışının olduğu alanlarda, müşteri memnuniyeti gerektiren sektörler de, özel konutlar da gerek içerde gerekse çevrede gözetleme ve uzak alandan bu gibi alanlara bağlantı şansı tanır.

Sistemlerimiz alarm izleme ve görüntülü kaydetme, çevrimiçi izleme olanağı ile güvenlik ve denetim sağlamada kullanılır. Güvenlik görevlilerinin her an her yerde olamamaları, tehlikelerin algılanmasındaki gecikmeler, yanlış alarmlar, olay bölgesine zamanında ulaşılamaması, çoğu zaman görevlileri yetersiz hale getirir. Ama Kapalı Devre Kamera Kontrol Sisteminiz varsa hem uzaktan çalışan güvenlik görevlilerinizi denetleyebilir hem de onlara uzaktan kontrol imkânı vererek güvenlik denetiminizi arttırmış olursunuz. Sistem gereksinimleriniz ölçüsünde şekillenerek, siyah - beyaz, renkli harici ortam ve dâhili ortam, sabit veya hareketli kamera, monitör, görüntülü sıralayıcı, çoklayıcı, bölücü üniteler ile kızıl ötesi aydınlatıcı spotlar ve dijital görüntü kaydedicilerden oluşabilir.

Sizin gereksinimlerinize uygun olarak hazırlanacak olan sistem, gün boyunca ve gecede istenmeyen tüm giriş ve çıkışları kontrol ve tespit edebilir, görüntülerin devamlı veya olay anında kaydını başlatabilir, sesleri alabilir.

Alışveriş merkezleri, mağazalar, marketler, döviz büroları gibi halka açık ve yoğunluğun fazla olduğu, ışık oranlarının da gözle görülebilir CCTV Kameralar seviyede veya fazla olduğu mekanlarda kullanılır. Burada amaç kişiyi renk ve kıyafetlerine göre tespit etmek, ürün takibini ve reyonları renklerine göre ayırt edebilmektir. Bu nedenle halka açık yerlerde renkli sistemlerin kullanılmasın da yarar vardır.

Gece & Gündüz Kameralar: İngilizcesi Day&Night olan kameralar ışık hassasiyetine göre renkli veya siyah&beyaz olarak çalışır. Gündüzleri renkli, hava kararmasından sonra ise (ışık seviyesinin belli bir lux değerinin altına düşmesinden sonra) siyah & beyaz konumuna geçen kameralardır. Hem iç hem dış mekan uygulamalarında çözümler getirir.

Tüm Uygulama Hizmetleri
Elektrik Arıza Onarım Tadilat
İnşaat Plan & Proje Taahhüt
Kamera ve Güvenlik Sistemleri
Elektrik Malzeme Satış & Montaj
Uydu Arıza Kurulum ve Malzeme Satışı
Elektrik Panosu Değişim Onarım Ve Arıza
Görüntülü Konuşma Sistemleri
DETAYLI BİLGİ ALIN!
Destek Merkezi: +90 (216) 475 11 11
Teknik Bilgi: +90 (541) 331 51 71
Teklif Talebi: info@globalelektrik.net
Hizmet Arama Kriterleri
kamera sistemleri güvenlik kamerası görüntülü konuşma diafon sistemi bina kamera sistemleri site içi kamera kurulumu güvenlik kamerası kurulum