Sancaktepe Uydu Anten Servisi

Sancaktepe Uydu Anten Servisi

Uydu Sistemi Kurulum ve Satış hizmeti vermekteyiz. Uydu Çanak tv kurulum sistemi aynı gün içinde tüm uydu sistemleri işlerinizi yapıp teslim ediyoruz.

Uydu Kurulumu

Binalarda çatılara, balkonlara ve dış cephe duvarlara takılmış olan bireysel çanak antenler çok büyük bir görüntü kirliliği oluşturmaktadır. Görüntü kirliliğinden kurtulmanın tek yolu ise ortak kullanımlı merkezi uydu sistemi kurmaktır. Merkezi uydu sistemi kurulacak olan binalarda çatıya, ihtiyaçlara göre 2 veya 3 adet çanak anten kurulur. Kurulan çanak antenlerden alınan kablolar tek noktada toplanır ve santrallere bağlantıları yapılır. Daire sayılarına göre santraller ( Multiswitch ) çoğaltılabilir. Çoğaltılmak istenen santrallere ayrıca çanak anten kurulumu yapılmasına gerek yoktur. Talebe göre çoğaltılacak olan santraller önceden bağlantıları yapılmış santrallere eklenir ve böylece kullanıcı sayısı artar. Kullanıcı sayısına bağlı olarak her daireye 1 veya birden çok hat çekilebilir, çekilen her hat bir uydu alcısı içindir ve dairelere çekilmiş 1 kabloya 2 adet uydu alıcısı bağlanamaz Her uydu alıcısı için ayrı ayrı hat çekilmesi gereklidir. Merkezi uydu sistemi keşiflerini projelendirme hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir.

Uydu Arıza

Elektrik ihtiyaçlarınıza her zaman garantili çözümlerle yanıt veren Global Elektrikçi, uydu ve kablolu yayın sistemleriyle ilgili ihtiyaçlarınızı da hızlı ve ekonomik hizmetlerle karşılamaya devam ediyor. Uydu arıza tespiti ve tamir hizmetlerimizden sadece tek bir telefonla yararlanabilir, beklemeye ve fazladan yüzlerce lira masrafa girmenize gerek kalmadan uydu sistemindeki arızanın “kalıcı olarak” giderilmesini sağlayabilirsiniz. Global Elektrikçi olarak uydu arıza tespiti ve onarım hizmetlerimize garanti vermekte, ev ve iş yeri fark etmeden arızalara her zaman kalıcı çözümler getirmekteyiz.

Uydu arıza tamiri hizmetlerimizden İstanbul’un hangi ilçesinde oturduğunuz fark etmeden, hafta sonları da dahil sadece tek bir telefonla yararlanabilirsiniz. Firmamız bünyesinde görev alan ekipler uydu ve kablo TV arıza onarımında uzmanlaşmış, eğitimli teknisyenlerden oluşmakta ve her tipteki arızayı kısa sürede giderebilmektedir.

Global Elektrikçi Uydu arıza tespiti ve onarımı dışında, ev veya iş yerinizdeki her tipteki sistemin kurulumunu da son derece uygun fiyatlarla yapmaktayız. Acemice yürütülen tamir hizmetleri sebebiyle uydu ve kablolu yayın sistemlerinizde daha da ciddi hasarlar oluşmaması ve yok yere masrafa girmenize gerek kalmaması için bize telefon açmanız yeterli.

Uydu Malzeme Satışı

Uydu malzemelerine ait tüm ekipmanları uygun fiyata satışı firmamızca yapılmaktadır. En uygun ve kaliteli Uydu Malzeme Satış yapan firmamızdan mutlaka teklif alın.