All for Joomla All for Webmasters

Tel: 0216 475 6 333

Gsm: 0533 348 6 563

İstanbul Elektrik Servisi

Türkiye nüfusunun en yoğun olduğu illerin başında gelen İstanbul aynı zamanda en çok elektrik sorunu yaşanan şehirlerimizden bir tanesidir. İstanbul'da çok çeşitli nedenlerden dolayı elektrik sorunları ortaya çıkabilmektedir. Kabloların oksitlenmesinden tutun, yüksek gerilime neden olan hava olaylarına kadar bir çok sebep bulabilirsiniz.

Bizler konusunda uzman kadromuz ile elektrik arıza, telefon arıza, inşaat elektrik sistemleri, internet arıza gibi sorunlarınıza profesyonel çözüm sunuyoruz.

Görüntülü Konuşma Sistemleri

  • Firmamız Görüntülü Diafon Sistemleri’ni İstanbul genelinde Multitek Görüntülü Diafon Sistemleri Ankara -Audio Görüntülü Diafon Sistemleri          -Bticino Görüntülü Diafon Sistemleri Ankara- Mas Görüntülü Diafon Sistemleri Ankara - Netelsan Görüntülü Diafon Sistemleri Ankara ve Nade Görüntülü Diafon Sistemleri                       ve Neutron Ip Görüntülü Diafon Sistemleri            ve bu markaların Görüntülü Villa Set ürünlerinin montaj ve teknik servis hizmetini vermektedir.Görüntülü İnterkom (Görüntülü Diafon Sistemi) özellikle evlerde iş yerlerinde ve Apartmanlarda güvenliğimiz için gerekli olduğu için hızla yaygınlaşmaya başlamıştır.
  • Görüntülü Diafon Sistemleri,zilinize basıldığında kişinin görüntüsünü otomatik olarak ev veya işyerinizde bulunandiafon sistemi monitörüne iletir,görüntü iletimiyle birlikte kapınızdaki kişi ile  sesli olrak iletişim kurmanıza veya kapı otomatiğini açmanıza izin veren sistemlerdir.Bunun yanında Görüntülü Diafon Sistemleri binanızda bulunan kapıcı ile direk görüşme yapabilmenizi sağlama,bina içindeki farklı kameraların görüntülerini de kendi monitörünüz üzerinden gözlemlemenizi sağlama gibi ekstra özellikleride bulunmaktadır.
 
  • Görüntülü Kapı Telefonu (Görüntülü Diyafon(Diafon) Sistemleri) Kullanarak güvenliğinizi sağlamak yönünden bir adım atmış olacaksınız.Tanımadığınız insanları daha  evinize girmeden kapıda durdurmanıza yardımcı olacaktır.
  • Görüntülü diyafon(Diafon) sistemlerinin kurulumunda kablo yapısı ve kurulumda kullanılan kablonun kalitesi çok önemlidir.Apartman uygulamalarında Kapı önüne gelen ziyaretçi ile Daireler görüşebileceği gibi Aynı zamanda kapıcı ilede görüşülebilir.
  • Görüntülü Diafon Sistemleri(Görüntülü Diafon Sistemleri Ankara) zilinizi çalan kişinin kimliği hakkında size sesli diyafon sistemlerine nazaran çok daha yüksek düzeyde güvende olmanızı sağlar.
  • Görüntülü Kapı telefonu (Görüntülü Diafon Sistemleri Ankara) nin Kullanım alanları villalar, Apartmanlar, İşyerleri Vb. Binalara girişte güvenliğin önemli olduğu mekanlardır. Gerektiğinde monitör butonuna basarak kapı önünü görme imkanı sağlar.
 GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ NEDİR ? 

Görüntülü diafon sistemleri ile bundan böyle evinizde apartmanınızda daha fazla güvenliği hissedeceksiniz. Eskiden sesli diafon sistemleri ile kapnıza gelen kişinin kimliğini sorarak öğreniyor ve buna göre kapımızı açıyorduk gelen kişinin gerçekten adını söylediği kişi olduğunu bilebiliyormuyduk? Tabiki hayır. Kapımızı çalan ve diafondan konuştuğumuz kişinin bize yalan söyleyip bize zarar verebilecek bir kişi olduğunu tespit etmemize imkan yoktu. Günümüz teknolojisinde ise görüntülü diafon sistemleri sayesinde kapımımızı çalan kişinin hem sesini hemde görüntüsünü görebilme imkanına sahip olmaktayız. Günümüzde fiyatlarıda gayet makul seviyelere inan görüntülü diafon sistemleri artık her yerde rahatlıkla kullanılabilen sistemler haline gelmiştir.

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİNDE HANGİ MARKALAR VARDIR ?

 Görüntülü diafon sistemlerinde markadan markaya ve aynı markada farklı modellerde birbirinden farklı özelliklere sahip diafon sistemleri bulunmaktadır. Görüntülü diafonun fiyatına göre sahip olduğu özelliklerde buna paralel olarak artmaktadır.Günümüzde ençok kullanılan görüntülü diafon sistemi markaları şunlardır. ,Multitek Görüntülü Diafon Sistemleri,Mas İnterkom Görüntülü Diafon Sistemleri,Netelsan Görüntülü Diafon Sistemleri,Audio Görüntülü Diafon Sistemleri,Nade Görüntülü Diafon Sistemleri Bticino Görüntülü Diafon Sistemleri, Neutron Ip Görüntülü Diafon Sistemleri vb. markalardır.Görüntülü diafon sistemleri görüntü çeşidine göre siyah beyaz ve renkli sistem olmak üzere iki türlüdür.Renkli görüntülü diafon sistemlerinde görüntüleri renkli izleyebilme imkanına sahip olabiliriz fakat renkli diafon sistemlerinin fiyatları diğer siyah beyaz sistemlere göre daha pahalıdır.

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ FİYATLARI NE KADARDIR  ?

Görüntülü diafon sistemi fiyatları genelde daire sayısı ve kullanılacak malzeme çeşidine göre değişmektedir.Ama şu anda fiyatlar en aşağı daire başı 250 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.Daha detaylı bilgi için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMİ KURULUMU NASIL YAPILIR ? 

Görüntülü diafon sistemleri,binanızın keşfi yapılıp uygun malzeme ve ürünler seçilir,daha sonra eğer kablo tesisatınız yeni ve kullanılır ise kablo değiştirmeden daire içindeki monitörler bağlanır ve sistemin çalışması sağlanır.Eğer kablo tesisatınız eski ise ilk etepda kablo değiştirilir ve daha sonra daire içi monitörler bağlanır.Hiçbir diafon markası diğer bir marka ile aynı sistem üzerinden çalıştırılamaz.Çünkü sistemde kullanılan kablo ve enerji farklılıkları buna izin vermez.Daha detaylı bilgi için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ BAĞLANTI ŞEMALARI

Görüntülü diafon sistemleri bağlantı şemaları en yakın zamanda yüklenecektir.Daha detaylı bilgi için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

 GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ KABLOSU

Görüntülü diafon sistemleri kabloları genellikle CCTV 4+1,DT8,CAT5 veya CAT6 olarak değişmektedir.Veya kurulacak markanın üretmiş olduğu kablo kullanılabilinir.Genellikle az daireli binalarda kullanılacak kablo çok bi problem olmaz.Ama çok katlı ve çok daireli binalarda kaliteli ve iyi kablo kullanmak hem görüntü hemde ses kalitesi için iyi olacaktır.

EN İYİ GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMİ HANGİSİDİR ?

En iyi görüntülü diafon sistemi binaya veya siteye kurulmuş ve sağlıklı çalışan bir diafon sistemidir.Burda şu çok önemlidir,keşif zamanında yapılacak olan sistemin sizin istekleriniz doğrultusunda markası ve modeli belirlenmesi.Kullanılacak kablo belirlenmesi ve iyi bir montaj sonrası sağlıklı çalışmayacak bir marka yoktur.Yeterki binanıza uygun malzeme seçilebilsin.Bu noktada keşif için gelen ekip bilgisi çok önemlidir.

 BTİCİNO | MULTİTEK | AUDİO | NEUTRON IP | MAS İNTERKOM | NETELSAN | NADE

 BTİCİNO ANKARA, MULTİTEK ANKARA, AUDİO ANKARA, NEUTRON ANKARA, MAS İNTERKOM ANKARA, NETELSAN ANKARA, NADE ANKARA
 
BTİCİNO FİYATLARI, MULTİTEK FİYATLARI, AUDİO FİYATLARI, NEUTRON IP FİYATLARI, MAS İNTERKOM FİYATLARI, NETELSAN FİYATLARI, NADE FİYATLARI
Yukarı